Listopad 2012

Pracny, vanilkové rohlíčky, pusinky a rumové kuličky - vánoční cukroví

26. listopadu 2012 v 12:02 | Petr |  Nejnovější články a recepty
Vánoce se pomalu, ale nezadržitelně blíží a na našem serveru graduje i zájem o recepty na jednotlivé typy vánočního cukroví. A nejen, že máte zájem o recepty již publikované na našem webu, ale někteří čtenáři (spíše čtenářky) také vkládají své vánoční recepty na různé typy vánočního cukroví a jiné vánoční dobrůtky.

Nejnovější recepty na vánoční cukroví

Nejčerstvěji vložené postupy na přípravu vánočního cukroví jsou na pusinky, kostky, klasické vánoční vanilkové rohlíčky, rumové kuličky (dělat pouze z ověřeného rumu!) nebo na další klasiku českých vánoc - na Medvědí pracny.
Autorkám moc děkujeme a seznam nových receptů uvádíme zde:


Svůj vlastní recept na vánoční cukroví nebo na jakýkoliv jiný dobrý pokrm můžete vložit tady - vložit vlastní recept.

Vosí hnízda a skořicové vánoční cukroví

5. listopadu 2012 v 10:47 | Petr |  Nejnovější články a recepty
Recepty na vánoční cukroví přibývají předvánočním tempem a za poslední týden tak můžeme nabídnout další dva druhy, které v našem seznamu doposud chyběly:

1) Recept na Vosí hnízda alias Včelí úly

Klasika, která na našem serveru doposud chyběla a paní Alenka svým receptem situaci napravila - Recept na vánoční cukroví Vosí hnízda.

2) Recept na skořicové vánoční cukroví

Skořice patří k vánočnímu cukroví stejně jako ke svařenému vínu. Recept od paní Milušku je k dispozici na stránce - Skořicové vánoční cukroví recept.

Pokud máte svůj vlastní zajímavý recept, tak se určitě neostýchejte a podělte se s našimi čtenáři - vložit vlastní recept.