Prosinec 2010

Nový recept na Vánoční Rafaelo ze salka

15. prosince 2010 v 8:43 | Petr |  Nejnovější články a recepty
Populární kokosové bombony Rafaelo se dají vyrobit i doma. Že to lze poměrně jednodušše pouze z kondenzovaného mléka (Salko) a strouhaného kokosu, nám ukázala paní Ruza, která vložila svůj recept na vánoční cukroví Rafaelo. Paní Ruze moc děkujeme a určitě vyzkoušíme.

Podobný recept, ale z více surovin je jedním z nejůspěšnějších receptů na vánoční cukroví  a naleznete jej zde - Rafaelo - vánoční cukroví .

A pokud máte svůj vlastní recept na Rafaelo nebo jiné vánoční cukroví, tak jej určitě vložte zde - vložit vlastní recept.

Nový recept na Vánoční perníčky

13. prosince 2010 v 8:31 | Petr |  Nejnovější články a recepty
Po víkendu nám se nám objevují další recepty na vánoční cukroví.

Recept na Vánoční perníčky podle pohádky vložila paní Verča, které tímto děkujeme. Z těsta může dělat vánoční perníky nebo upéct jednotlivé díly pro stavbu perníkové pohádky, která se v některých domácnostech peče na vánoce stejně jako vánoční cukroví.

V databázi receptů na serveru Potravinová alergie.info naleznete i další recepty na vánoční cukroví a samzřejmě i jiné recepty na vánoční perníčky:


A svůj vlastní recept můžete vložit zde: vložit vlastní recept na vánoční cukroví

Mrkvánky vánoční cukroví nový recept

12. prosince 2010 v 14:22 | Petr |  Nejnovější články a recepty
V předvánočním shonu nám začínají přibývat nové recepty na vánoční cukroví. Nejnovějším receptem je netradiční cukroví z mrkve od paní Elizabet.

Recept naleznete zde - Mrkvánky vánoční cukroví .
Paní Elizabet moc děkujeme.

Pro porovnání přidávám odkaz na jiné recepty na mrkvové vánoční cukroví: 

Recepty na mrkvové vánoční cukroví jsou zařazeny v sekci vánoční cukroví v oddíle další druhy vánoční cukroví - recepty.

A pokud máte zájem, tak zde můžete vložit vlastní recept na vánoční cukroví nebo na jiný pokrm - vložit vlastní recept.