Září 2010

Vánoční linecké cukroví - nový recept na cukroví

30. září 2010 v 12:50 | Petr |  Nejnovější články a recepty
Tak zde máme opět podzim a jako každý rok se blíží i čas vánoc respektive předvánočních příprav a pečení vánočního cukroví.

Vánoční linecké cukroví

Letos první vlaštovkou v receptech na vánoční cukroví je recept paní Ivany na Vánoční linecké cukroví. Paní Ivaně tímto moc děkujeme a pokud máte vlastní recepty na vánoční cukroví a chcete se s námi podělit, tak můžete zde - vložit vlastní recept.

Linecké cukroví další recepty

Pro porovnání jednotlivých receptů na linecké cukroví se můžete podívat zde na další postupy přípravy lineckého.

Kompletní recepty na vánoční cukroví

Sekce s recepty na vánoční cukroví je na našem serveru hojně navštěvovaná a pro velký zájem jsme museli vytvořit i podsekce pro jednotlivé druhy vánočního cukroví, v současné době můžete nalézt nejen všechny Vánoční cukroví recepty, ale i jednotlivé druhy 

Alergie na ořechy a semena - nové články i sekce

22. září 2010 v 9:21 | Petr |  Nejnovější články a recepty
Jednou z rozšířených potravinových alergií jsou alergie na ořechy, oříšky, semena a olejniny. Definice alergií na ořechy je různá a začlenění různých alergenů je v jednotlivých zemích také velmi různé. O vlatním členění potraivnové alergie na ořechy a olejniny, o jednotlivých oříškách i pseudoořechách a olejninách i o projevech potravinové alergie na jednotlivé alergeny se dočtete ve článcích:

Vzhledem k tomu, že jde o důležitou součást problematiky Potravinová alergie a potravinová intolerance tak jsme k uvedenému tématu založili i vlastní sekci logicky nazvanou Alergie na ořechy a olejniny.