Listopad 2007

Nový příběh Květuška - alergie na potraviny, zvířecí srst a pyly

12. listopadu 2007 v 10:50 Nejnovější články a recepty
Paní Jana napsala článek Květuška - mnohé potravinové alergie, alergie na pyly a srst zvířat, který je velmi zajímavým popisem příběhu její dcery Květušky, která trpí mnoha potravinovými alergiemi (Alergie na mléko, Alergie na vejce, Celiakie, ořechy, sója) a dalšími nepotravinovými alergiemi.
Přejeme mnoho štěstí a zdraví Kvetušce a celé rodině paní Jany, která zůstala přes jejich životní útrapy velmi pozitivní a dokáže povzbudit i ostatní.
A pro úplnost dodáváme seznam dalších příběhů alergiků na našem serveru:

Nové recepty na Vánoční cukroví - Ježci a Pudingové tyčky

6. listopadu 2007 v 10:08 | Petr |  Nejnovější články a recepty
Vánoce se blíží a tak přinášíme další recepty na vánoční cukroví . Tentokrát své vánoční recepty vložil Honza a Věra. Honza vložil svůj recept na Ježci vánoční cukroví a paní Věra také vložila velmi zajímavý recept na Pudingové tyčky - vánoční cukroví .
Oba recepty určitě stojí za vyzkoušení a jistě pro Vás budou motivací při pečení Vánočního cukroví. Panu Honzovi i paní Věře moc děkujeme a pokud máte zájem vložit vlastní recept, zalšte jej prosím emailem nebo jej vložte přímo vložit vlastní vánoční recept .


Nový recept Trubičky s krémem - vánoční cukroví

1. listopadu 2007 v 9:41 | Petr |  Nejnovější články a recepty
Dobrý den, před vánoci přicházíme s dalším receptem na vánoční cukroví . Tentokrát jde o recept pana Honzy na Trubičky s krémem. Výborný recept je určen pro všechny, ale z hlediska potravinové alergie a intolerance jde o recept při aleregii na sóju a ostatní typy potravinových alergií.
Recept naleznete na Vánoční trubičky s krémem .
Honzovi moc děkujeme a další mohou vložit své recepty přes vložit vlastní recept nebo poslal emailem.