Nový příběh alergika- Kristýnka

6. října 2006 v 10:04 |  Nejnovější články a recepty
Paní Ivana vložila příběh své dcery Kristýnky, která má polyvalentní potravinovou alergii. Příběh naleznete Kristýnka - polyvalentní potravinová alergie v sekci Příběhy alergiků - Příběhy alergiků .
Děkujeme a přejeme Kristínce mnoho štěstí a zdraví.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Iva Iva | E-mail | 8. listopadu 2006 v 11:23 | Reagovat

Mám skoro tříletou dceru s alergií na mléko a vejce.Atopický ekzém naštěstí neměla tak silný jak popisujete vy, ale s tím kojením a bolestmi bříška to bylo podobné.Naštěstí jsem měla i velké štěstí na lékaře. Alergii diagnostikovali v 8 měsících a velmi mi poradili i s jídelníčkem. Předávám rady. Musí se vyvarovat  i jídel potencionálně vyvolávajících alergie jako jsou sója, rajčata, celer, ryby(i sladkovodní), veškerého mléka i např. kozího, ovčího, vajec i např. křepelčích, kuřecí maso a z veškeré pernaté zvěřě, ale ani vepřové není moc vhodné.

Teď už alergie na mléko vymizela takže je to veselejší.

Jedla hodně těstoviny, rýži, brambory, brokolici, králíka atd.

\snad vám to trochu pomůže. Iva

2 Radana Radana | E-mail | 27. července 2007 v 19:51 | Reagovat

Dobrý den, moje dcera se jmenuje také Kristýnka, v září jí bude 6let. Od malinka měla neustále nějaké problémy, až se zjistilo, že má celiakii, nasadili jsme bezlepkovou dietu a zdálo se, že za předpokladu, že budeme přísně dodržovat dietu, bude vše v pořádku, ale bohužel se přidaly problémy se štítnou žlázou, a dnes nesmí Kristýnka ještě mléko, cukr, vajíčka, brambory, pohanku, luštěniny a další věci.....musím se přiznat, že je to teprve pár dní, co jsme se to dozvěděli, a bohužel se mi zatím nedaří dietu přísně dodržovat, protože vůbec nevím, co jí mám dávat jíst:-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama